KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103051
nr 1410 3051
Oidentifierad konstnär. Signerad, Landskap, England. Olja på duk, 29x50, yttermått inklusive ram: 44x64cm, slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 20:39:44
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr